•  

    Kurtco, yıllardır sizlere vermiş olduğu hizmetler ile bir nakliye firmasından daha fazlasını sunmayı garanti eder.

Hakkımızda

Kurtco Nakliyat taşımacılık alanında ki faaliyetlerine 1975 yılında Süleyman KARAKURT tarafından başlamıştır. Şuanda oğlu Ercan KARAKURT tarafından işletilmektedir.

Kurulduğu ilk günden itibaren özenle ve güvenle faaliyet göstermektedir.

Kurtco nakliyat ve depolama ailesi olarak bizler, yaptığımız her işte babamızdan aldığımız emaneti korumaya çalıştık. Düsturumuz ‘’dost ve dostluk kazanmak’’ oldu. Yüklendiğimiz sorumluluk araçlarımızla sadece taşıma yapmak olmadı. Biz dostlarımızın bize sağladığı güveni, verdikleri emaneti, duydukları sevgi ve saygıyı bir yerden başka bir yere taşıdık.

Firmamız ülke çapında evden eve eşya taşımacılığında öncü olma özelliğini taşıyor. Ayrıca, adalara taşımacılık hizmetinin yanı sıra tiyatro, konser ve benzeri kültür sanat organizasyonlarının turne taşımacılığı yanında turizm ve kongre hizmetleri de faaliyet alanlarımız içinde yer alıyor.

Firmamız her üç ayda bir bakım ve trafik kontrolü yapılan araç filosu ve deneyimli personeli ile tam kadro hizmetinizdedir. Taşımacılık için kullandığımız araçların tümü araç takip (GPRS) sistemi, kapalı kasa, asansör (lift) bulunmaktadır ve özel otoparkımızda yer almaktadır. Küçük, orta ve büyük araçlardan oluşan bir araç filomuz bulunuyor. Araçlarımızın tümü kazalarda oluşacak hasarlara karşı sigortalıdır. Şoförlerimiz alanlarının uzmanı profesyonellerden oluşmakta, İş güvenlik sertifikaları, SSK ve Ferdi kaza sigortaları bulunmaktadır. Bütün şoförlerimizin SRC, Psikoteknik ve Sürücü belgeleri güncel ve eksiksizdir. Ayrıca evden eve taşımacılık hizmeti verirken iş gören taşıyıcılarımız dâhil hepsi sigortalıdır.

Tüm araçlarımızda taşınan malzemeler kaza anında oluşacak hasar ve hırsızlığa karşı sigorta kapsamına alınmıştır.