•  

    Kurtco, yıllardır sizlere vermiş olduğu hizmetler ile bir nakliye firmasından daha fazlasını sunmayı garanti eder.

EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİ

Kurtco evden eve taşımacılık hakkında detaylı bilgi ve açıklamalara ulaşmak için lütfen buraya tıklayıp, ilgili sayfayı ziyaret ediniz. 

YURT İÇİ TAŞIMACILIK

Türkiye’nin her yerinde belirtilen maddelerdeki taşımalar itina ile yapılır.

ŞİRKET TAŞIMACILIĞI

Tüm dosyaların koli yapılması, masaların sarılması ve ambalajlanan her materyalin kime ait olduğunu belirten etiketlenmenin yapılmasının ardından gideceği yere kadar itina ile taşınmasını içerir. Elektronik cihazlar balonlu naylonlara sarılıp koli yapılır. Para kasaları ve benzer ağır eşyalar, cihaz ve parçalar özel taşıma yöntemleriyle taşınır. Şirketimiz bu anlamda tatmin edici referanslara sahiptir.

ADALARA TAŞIMACILIK

Bütün adalara ev eşyaları ve benzeri yazlık eşyaların taşınması diğer uzmanlık alanımızdır. Eşyalar teker teker ambalajlanıp araçlara yüklendikten sonra firmamıza ait deniz motorları aracılığıyla adalara taşınır. Özellikle yaz aylarında her gün adalara servisimiz olup eşyaların güvenle adresine teslim edilmesi sağlanır.

TURİZM KONGRE TAŞIMACILIĞI

Her türlü turizm şirketinin taşınmalarını (valiz vb.) eşya ile cateringlerinin müşteri ulaşımlarını güvenle yerine getiriyoruz. Kendi alanlarında uzman birçok turizm ve kongre firmasının şehir içi ve şehirlerarası kongre taşımacılığını başarıyla

GÜMRÜKLEME HİZMETLERİ

Gümrükten gelen malları sayarak teslim alıyoruz ve evinize kadar hasarsız olarak teslim ediyoruz. Firmamızın uzmanlık alanlarından biri de yurtiçinden yurtdışına gidecek olan mallarınızın teslimatını sağlamaktır.

AĞIR PARÇA TAŞIMACILIĞI

Para kasaları, banka ATMleri, iş makineleri, piyano ve benzer ağır parçalarınız özel yöntemlerle firmamız tarafından özenle taşınmaktadır.

SES IŞIK DEKOR TAŞIMACILIĞI

Firmamız tüm özel tiyatro (Devlet tiyatroları, Şehir tiyatroları) dekorları, konser ses ve ışık sistemlerini kapalı kasa araçlarımızla şehir içi ve şehir dışı turnelerini başarıyla gerçekleştiriyor. Firmamız bu konuda oldukça deneyimli olup yaklaşık 15 yıldır özel tiyatrolar ve organizasyon firmalarıyla çalışmaktadır.

AMBALAJLAMA VE DEPOLAMA

Güvenilir ve deneyimli kadromuzla Türkiye’nin her yerine belirtilen maddelerdeki taşımalar yapılır. Depolanacak eşyaların önceden görülüp daha sonra ambalajlanması (numaraları yazıldıktan sonra) ve bir liste müşterimizde, bir liste bizde kalacak şekilde belirlenmesi sağlanır. Eşyalarınız belirlediğiniz tarihe kadar firmamızın deposunda korunur.